Milá maminko,

vítám Tě na stránce, která je s láskou, maximálním pochopením a zábavnou hravostí určená právě a jenom nám - maminkám. Tady nezáleží na Tvém věku, na tom zda už děti máš nebo jsi v očekávání, nezáleží na jejich stáří, na tom co už umí a ani na tom, zda máš právě teď doma tvrdě vydřenou harmonii nebo si právě přeješ obdržet letenku a odpočinout si na vzdálené planetě, kde nemají plenky, rozlité polévky ani počmárané zdi místo.

Jenom my víme, jak dokáže být mateřství náročné a ostatními nedoceněné. Také jenom my víme, že je to přes všechny nástrahy a útrapy to nejkrásnější období v našem životě, a že bychom ho za nic na světě nevyměnily.

Přeji Ti, zároveň pevně doufám a s maximální snahou se snažím, aby zde každá Tvá vzácná minuta, byla minutou příjemnou a nepromarněnou. Věřím, že čas, který na tomto místě strávíš, Ti přinese radost. Protože si ji zcela nepochybně zasloužíš!

Lucie N. (máma tří špuntů - věčně unavená, ale hrdá a šťastná)Panda s čelenkou, plakát

Hravý plakát s ilustrovanou pandou s indiánskou čelenkou. Veselý a milý obrázek, který rozveselí každý pokojíček. Rám není zahrnut v ceně.

Cena od 299,00 Kč

Koala s čelenkou, plakát

Hravý plakát s ilustrovaným medvídkem koalou s indiánskou čelenkou. Veselý a milý obrázek, který rozveselí každý pokojíček. Rám není zahrnut v ceně.

Cena od 299,00 Kč

  Kolekce: Černobílá zvířátka, sada všech plakátů

  Unikátní autorská černobílá sada ilustrovaných zvířátek ve skandinávském stylu s povzbuzujícími nápisy. Krásný doplněk do každého pokojíčku. Sada obsahuje soubory k vlastnímu vytištění plakátu v nejrůznějších velikostech a ve všech designech (celkem 8+1), vhodné jak do dívčího, chlapeckého, tak i do sourozeneckého pokoje. Ve volbě variant můžete přidat až 4 další plakáty s kočičkou se jménem (aby každý ze sourozenců měl ten svůj). UPOZORNĚNÍ: Toto je digitální produkt, nezasíláme jej jako fyzický plakát. Podrobnosti najdete níže.

  Cena od 999,00 Kč 1 091,00 Kč

  Ptáčci Já mám prima..., plakát

  Černobílý obrázek ilustrovaných ptáčků ve skandinávském stylu s nápisem Já mám prima ségru / Já mám prima bráchu. Krásný doplněk do každého pokojíčku. Podívejte se na další produkty z kolekce Černobílá zvířátka. UPOZORNĚNÍ: Toto je digitální produkt, nezasíláme jej jako fyzický plakát. Podrobnosti najdete níže.

  199,00 Kč

  Panda Pravidla, plakát

  Černobílý obrázek pandy ve skandinávském stylu s tabulkou s nápisem Holčičí pravidla / Klučičí pravidla. Krásný doplněk do každého pokojíčku. Podívejte se na další produkty z kolekce Černobílá zvířátka . UPOZORNĚNÍ: Toto je digitální produkt, nezasíláme jej jako fyzický plakát. Podrobnosti najdete níže.

  199,00 Kč

  Kočička Jméno, personalizovaný plakát

  Černobílý obrázek ilustrované kočičky ve skandinávském stylu s tabulkou a vepsaným jménem dítěte. Jméno prosím uveďte do poznámky v objednávce. Krásný doplněk do každého pokojíčku. Podívejte se na další produkty z kolekce Černobílá zvířátka. UPOZORNĚNÍ: Toto je digitální produkt, nezasíláme jej jako fyzický plakát. Podrobnosti najdete níže.

  259,00 Kč

  Medvídek Pojďme ven, plakát

  Černobílý obrázek ilustrovaného medvídka ve skandinávském stylu s nápisem Dnes je k rásný den, pojďme si hrát ven . Krásný doplněk do každého pokojíčku. Podívejte se na další produkty z kolekce Černobílá zvířátka. UPOZORNĚNÍ: Toto je digitální produkt, nezasíláme jej jako fyzický plakát. Podrobnosti najdete níže.

  199,00 Kč

  Zajíc Krásný den, plakát

  Černobílý obrázek zajíce ve skandinávském stylu s tabulkou s nápisem Krásný den . Krásný doplněk do každého pokojíčku. Podívejte se na další produkty z kolekce Černobílá zvířátka. UPOZORNĚNÍ: Toto je digitální produkt, nezasíláme jej jako fyzický plakát. Podrobnosti najdete níže.

  199,00 Kč

  Mýval Pozor na mě, plakát

  Černobílý obrázek mývala ve skandinávském stylu s tabulkou s nápisem Pozor na mě . Krásný doplněk do každého pokojíčku. Podívejte se na další produkty z kolekce Černobílá zvířátka. UPOZORNĚNÍ: Toto je digitální produkt, nezasíláme jej jako fyzický plakát. Podrobnosti najdete níže.

  199,00 Kč

  Medvěd Smích je lék, plakát

  Černobílý obrázek medvěda s kulichem ve skandinávském stylu s tabulkou s nápisem Smích je lék . Krásný doplněk do každého pokojíčku. Podívejte se na další produkty z kolekce Černobílá zvířátka. UPOZORNĚNÍ: Toto je digitální produkt, nezasíláme jej jako fyzický plakát. Podrobnosti najdete níže.

  199,00 Kč

   Pejsci Kostička, Plakát

   Roztomilá ilustrace v pastelových barvách. Pejsek s bublinou z Kolekce Pejsci. Pokojíček malého milovníka zvířat oživí jako samostatně visící obrázek, ještě lépe se však na zdi bude vyjímat v sadě s ostatními. Rám není zahrnut v ceně.

   Cena od 299,00 Kč

   Pejsci Tlapičky, Plakát

   Roztomilá ilustrace v pastelových barvách. Tlapičky z Kolekce Pejsci. Pokojíček malého milovníka zvířat oživí jako samostatně visící obrázek, ještě lépe se však na zdi bude vyjímat v sadě s ostatními. Rám není zahrnut v ceně.

   Cena od 299,00 Kč

   Pejsci Woof Woof, Plakát

   Roztomilá ilustrace v pastelových barvách. Pejsek s nápisem Woof Woof z Kolekce Pejsci.  Obrázek na šířku. Pokojíček malého milovníka zvířat oživí jako samostatně visící obrázek, ještě lépe se však na zdi bude vyjímat v sadě s ostatními. Rám není zahrnut v ceně.

   Cena od 299,00 Kč

   Pejsci ?!, Plakát

   Roztomilá ilustrace v pastelových barvách. Pejsek ?! z Kolekce Pejsci. Pokojíček malého milovníka zvířat oživí jako samostatně visící obrázek, ještě lépe se však na zdi bude vyjímat v sadě s ostatními. Rám není zahrnut v ceně.

   Cena od 299,00 Kč

   Pejsci Haf Haf, Plakát

   Roztomilá ilustrace v pastelových barvách. Pejsek s nápisem Haf Haf z Kolekce Pejsci. Pokojíček malého milovníka zvířat oživí jako samostatně visící obrázek, ještě lépe se však na zdi bude vyjímat v sadě s ostatními. Rám není zahrnut v ceně.

   Cena od 299,00 Kč

   Pejsci Ťap Ťap, Plakát

   Roztomilá ilustrace v pastelových barvách. Pejsek s nápisem Ťap Ťap z Kolekce Pejsci.  Obrázek na šířku. Pokojíček malého milovníka zvířat oživí jako samostatně visící obrázek, ještě lépe se však na zdi bude vyjímat v sadě s ostatními. Rám není zahrnut v ceně.

   Cena od 299,00 Kč

   Pejsci Vrrr Vrrr, Plakát

   Roztomilá ilustrace v pastelových barvách. Pejsek s miskou a nápisem Vrrr Vrrr z Kolekce Pejsci. Pokojíček malého milovníka zvířat oživí jako samostatně visící obrázek, ještě lépe se však na zdi bude vyjímat v sadě s ostatními. Rám není zahrnut v ceně.

   Cena od 299,00 Kč

   Pejsci Auuu Auuu, Plakát

   Roztomilá ilustrace v pastelových barvách. Běžící pejsek s nápisem Auuu Auuu z Kolekce Pejsci. Pokojíček malého milovníka zvířat oživí jako samostatně visící obrázek, ještě lépe se však na zdi bude vyjímat v sadě s ostatními. Rám není zahrnut v ceně.

   Cena od 299,00 Kč

   Pejsci Balónky, Plakát

   Roztomilá ilustrace v pastelových barvách. Růžové balónky s tlapkami z Kolekce Pejsci. Pokojíček malého milovníka zvířat oživí jako samostatně visící obrázek, ještě lépe se však na zdi bude vyjímat v sadě s ostatními. Rám není zahrnut v ceně.

   Cena od 299,00 Kč


    Kategorie