Milá maminko,

vítám Tě na stránce, která je s láskou, maximálním pochopením a zábavnou hravostí určená právě a jenom nám - maminkám. Tady nezáleží na Tvém věku, na tom zda už děti máš nebo jsi v očekávání, nezáleží na jejich stáří, na tom co už umí a ani na tom, zda máš právě teď doma tvrdě vydřenou harmonii nebo si právě přeješ obdržet letenku a odpočinout si na vzdálené planetě, kde nemají plenky, rozlité polévky ani počmárané zdi místo.

Jenom my víme, jak dokáže být mateřství náročné a ostatními nedoceněné. Také jenom my víme, že je to přes všechny nástrahy a útrapy to nejkrásnější období v našem životě, a že bychom ho za nic na světě nevyměnily.

Přeji Ti, zároveň pevně doufám a s maximální snahou se snažím, aby zde každá Tvá vzácná minuta, byla minutou příjemnou a nepromarněnou. Věřím, že čas, který na tomto místě strávíš, Ti přinese radost. Protože si ji zcela nepochybně zasloužíš!

Lucie N. (máma tří špuntů - věčně unavená, ale hrdá a šťastná)Pejsci Kostička, Plakát

Roztomilá ilustrace v pastelových barvách. Pejsek s bublinou z Kolekce Pejsci. Pokojíček malého milovníka zvířat oživí jako samostatně visící obrázek, ještě lépe se však na zdi bude vyjímat v sadě s ostatními. Rám není zahrnut v ceně.

Cena od 299,00 Kč

Pejsci Tlapičky, Plakát

Roztomilá ilustrace v pastelových barvách. Tlapičky z Kolekce Pejsci. Pokojíček malého milovníka zvířat oživí jako samostatně visící obrázek, ještě lépe se však na zdi bude vyjímat v sadě s ostatními. Rám není zahrnut v ceně.

Cena od 299,00 Kč

Pejsci Woof Woof, Plakát

Roztomilá ilustrace v pastelových barvách. Pejsek s nápisem Woof Woof z Kolekce Pejsci.  Obrázek na šířku. Pokojíček malého milovníka zvířat oživí jako samostatně visící obrázek, ještě lépe se však na zdi bude vyjímat v sadě s ostatními. Rám není zahrnut v ceně.

Cena od 299,00 Kč

Pejsci ?!, Plakát

Roztomilá ilustrace v pastelových barvách. Pejsek ?! z Kolekce Pejsci. Pokojíček malého milovníka zvířat oživí jako samostatně visící obrázek, ještě lépe se však na zdi bude vyjímat v sadě s ostatními. Rám není zahrnut v ceně.

Cena od 299,00 Kč

Pejsci Haf Haf, Plakát

Roztomilá ilustrace v pastelových barvách. Pejsek s nápisem Haf Haf z Kolekce Pejsci. Pokojíček malého milovníka zvířat oživí jako samostatně visící obrázek, ještě lépe se však na zdi bude vyjímat v sadě s ostatními. Rám není zahrnut v ceně.

Cena od 299,00 Kč

Pejsci Ťap Ťap, Plakát

Roztomilá ilustrace v pastelových barvách. Pejsek s nápisem Ťap Ťap z Kolekce Pejsci.  Obrázek na šířku. Pokojíček malého milovníka zvířat oživí jako samostatně visící obrázek, ještě lépe se však na zdi bude vyjímat v sadě s ostatními. Rám není zahrnut v ceně.

Cena od 299,00 Kč

Pejsci Vrrr Vrrr, Plakát

Roztomilá ilustrace v pastelových barvách. Pejsek s miskou a nápisem Vrrr Vrrr z Kolekce Pejsci. Pokojíček malého milovníka zvířat oživí jako samostatně visící obrázek, ještě lépe se však na zdi bude vyjímat v sadě s ostatními. Rám není zahrnut v ceně.

Cena od 299,00 Kč

Pejsci Auuu Auuu, Plakát

Roztomilá ilustrace v pastelových barvách. Běžící pejsek s nápisem Auuu Auuu z Kolekce Pejsci. Pokojíček malého milovníka zvířat oživí jako samostatně visící obrázek, ještě lépe se však na zdi bude vyjímat v sadě s ostatními. Rám není zahrnut v ceně.

Cena od 299,00 Kč

Pejsci Balónky, Plakát

Roztomilá ilustrace v pastelových barvách. Růžové balónky s tlapkami z Kolekce Pejsci. Pokojíček malého milovníka zvířat oživí jako samostatně visící obrázek, ještě lépe se však na zdi bude vyjímat v sadě s ostatními. Rám není zahrnut v ceně.

Cena od 299,00 Kč